Spolupráce

Poznejte novou úroveň komplexních služeb, postavených na technologiích usnadňujících každodenní práci, vzdělávání, díky kterému budete schopni poskytovat klientům kvalitnější služby, a síle komunity, se kterou můžete posouvat eDO dál.

Zjistěte, co všechno edo nabízí

Služby

User-friendly systémy a unikátní vzdělávací program

V našem propracovaném CRM systému eDOC budete mít dokonalý přehled o vašem klientském kmeni a díky automatizaci každodenních administrativních činností ušetříte spoustu času, který budete moci využít pro obchodní činnost, vlastní rozvoj nebo rodinu.

eDOcation je unikátní vzdělávací koncept, který zajišťuje osobní i profesní růst na všech úrovních našich poradců i jejich manažerů. Součástí jsou pravidelné webináře a školení rozvíjející odborné znalosti, obchodní, komunikační či manažerské dovednosti.

Systém Finanční plán eDO finance

Spolehlivé zázemí a nejlepší podmínky

Pražská centrála eDO poskytuje spolehlivou administrativní podporu s garancí zpracování smluv do 3 pracovních dnů. Pro naše spolupracovníky připravujeme perfektní metodiky a vzdělávací materiály. Samozřejmostí je také zajištění distribuce obchodních a marketingových materiálů. Využít můžete i odborných konzultací s našimi specialisty z produktového, investičního, korporátního, marketingového či právního oddělení.

Máme široké portfolio obchodních partnerů, se kterými jsme pro naše spolupracovníky vyjednali ty nejlepší možné podmínky. Spolupracujeme se všemi významnými finančními institucemi, které působí na českém trhu.

Zázemí

Komunita

Prostřednictvím různých pracovních i nepracovních akcí podporujeme budování jedinečné komunity, sdílíme mezi sebou zkušenosti, vzájemně se inspirujeme a rozvíjíme. V závislosti na pozici či typu partnerství mají naši spolupracovníci možnost účastnit se pravidelných setkání, na kterých se mohou dozvědět informace o aktuálním dění ve společnosti, diskutovat o svých potřebách a nápadech nebo se vzdělávat. eDO žije online i offline. Přesvědčit se můžete třeba na našich sociálních sítích.

přidejte se k edo

Typy spolupráce

Buďte u zdroje. eDO direct je nejefektivnější forma spolupráce, díky které se stanete kmenovou součástí naší komunity, budete moci využívat moderní technologické nástroje, vzdělávat se v rámci unikátního programu eDOcation a profesně růst po boku zkušenějších kolegů.

Poznejte nové možnosti. eDO brokers je vhodný model spolupráce pro firmy, které chtějí zachovat vlastní způsoby práce, ale hledají spolehlivé zázemí a kvalitní služby v podobě inovativních obchodních nástrojů a možností vzdělávání. Míra zapojení a využívání našich služeb záleží na vás.

Inovujte a vyvíjejte se. eDO franchise je unikátní obchodní partnerství pro již existující makléřské společnosti, které hledají nový impuls a možnosti růstu. Napojením na eDO finance si udržíte nezávislost a získáte výhody zázemí silného brandu skupiny v režimu „by eDO“. Využívat můžete jen to, co vám dává smysl.

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste informace, které jste hledali? Máte konkrétní dotaz k některému z nabízených produktů nebo chcete doporučit poradce ve Vašem regionu? Napište nám krátký vzkaz a my se Vám ozveme.

nebo
Řešíte důležité věci raději po telefonu?

Ve všední dny mezi 9. a 16. hodinou můžete zavolat na infolinku naší centrály, rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz.

Ikona Telefon 226 633 845

eDO na sociálních sítích