eDO v médiích

eDO finance: Centrála má být partnerem poradce
27. ledna 2020 Profi Poradenství & Finance

Na dnešním finančně zprostředkovatelském trhu je X společností, mezi kterými byste těžko hledali nějaké zásadní rozdíly. Tedy alespoň podle objektivně hodnotitelných parametrů jako je výše provizí nebo seznam partnerských společností. Předhání se ve vývoji nových technologií a rychlosti zpracování smluv, ale tou opravdovou motivací pro změnu jsou ve výsledku hlavně lidé. Ti byli před pár lety rozhodující i pro Michala Hofmana, výkonného ředitele eDO finance, který přešel z korporátního světa pojišťovny do začínající společnosti s jasnou vizí vybudovat pro poradce svobodné prostředí, ve kterém bude centrála jejich průvodcem a partnerem, který je bude podporovat v jejich podnikání.

Jak nejlépe využít příležitosti na trhu realit
16. ledna 2020 Poradci-sobe.cz

Propojování financí s realitami není na českém trhu nic nového. Přesto se o něm v současné době mluví více než kdy dříve. Aktuální finančně-realitní trend vystihla také podzimní konference Evoluce 2020, která vznikla pod taktovkou organizátorů tradičních konferencí FINfest společně s asociací EFPA a Realitním vzdělávacím institutem. Na největší akci pro finanční a realitní profesionály se představila také společnost eDO reality, která spolupráci těchto dvou světů posouvá díky zkušenostem a technologiím na zcela novou úroveň.

Chytré nástroje pro péči o klienta
08. listopadu 2019 poradci-sobe.cz

V konkurenčním boji o klienta již nestačí vybrat produkt podle jeho potřeb a vyjednat pro něj výhodné podmínky. Úspěch dnešního poradce stojí především na přidané hodnotě v podobě dalších služeb a schopnosti klientovi předávat ve správný čas správné informace, vzdělávat ho a celkově pečovat o vzájemné vztahy a důvěru.

Co musí umět systém, který poradce potřebuje k práci
24. června 2019 poradci-sobe.cz

Jedním z předpokladů těch nejlepších výkonů je talent, trénink, ale také vybavení, na které se můžete spolehnout. A to určitě neplatí jen ve sportu. Pro efektivní práci v poradenství jsou v dnešní době z pohledu vybavení potřeba především jednoduché – a přitom velmi komplexní – nástroje, které umožní vyřídit veškerou administrativu související s obchody rychle a snadno v online prostředí. Pojďme se podívat, co všechno by měl takový systém umět.

Doporučené články z blogu eDO

Blog
Rodinné finance pod lupou
12. února 2020 Spoření

S příchodem nového roku bývá již tradičně spojeno bilancování minulého a plánování budoucího. Nedílnou součástí tohoto hodnocení bývá i stav finanční kondice, jelikož právě ta je častokrát stěžejní podmínkou k tomu, aby se vše odvíjelo dle ideálních představ.

Leden na finančních trzích
03. února 2020 Investice

Vážení čtenáři, první měsíc roku 2020 obdržel zkraje zásah v podobě amerického útoku na íránského generála. Tento akt člověka poslal ceny ropy směrem dolů, aby je v průběhu ledna dále poslala svým zásahem příroda v podobě koronaviru. Tento vir se „promítl“ i do cen světových trhů a cen ropy, i když americký NASDAQ překonal hranici 29000 bodů. Trhy potvrzovaly ochlazení ekonomik, s vidinou lehkého růstu, kterému může pomoct například celní dohoda USA a Číny. Závěrem měsíce došlo ke zklidnění bouře okolo digitální daně a posledním lednovým dnem se „konečně“ Britské království rozloučilo s Evropskou unií.