Pro média

Nejnovější tiskové zprávy

Starší zprávy
21
října
Pojištění profesionálních sportovců: nový exkluzivní produkt v portfoliu eDO finance

Živit se jako profesionální sportovec je snem mnoha lidí, má to však i svá nezanedbatelná úskalí. Největším z nich je riziko, že jeden úraz může během okamžiku ukončit nadějně rozjetou kariéru a roky dřiny a odříkání pak přicházejí vniveč. O následných negativních finančních dopadech na sportovce a jeho rodinu ani nemluvě. A právě kvůli ochraně sportovců před tímto rizikem přichází společnost eDO finance ve spolupráci s Českou podnikatelskou pojišťovnou se speciálním pojistným produktem.

Nejnovější články v médiích

eDO v médiích
eDO finance: Centrála má být partnerem poradce
27. ledna 2020 Profi Poradenství & Finance

Na dnešním finančně zprostředkovatelském trhu je X společností, mezi kterými byste těžko hledali nějaké zásadní rozdíly. Tedy alespoň podle objektivně hodnotitelných parametrů jako je výše provizí nebo seznam partnerských společností. Předhání se ve vývoji nových technologií a rychlosti zpracování smluv, ale tou opravdovou motivací pro změnu jsou ve výsledku hlavně lidé. Ti byli před pár lety rozhodující i pro Michala Hofmana, výkonného ředitele eDO finance, který přešel z korporátního světa pojišťovny do začínající společnosti s jasnou vizí vybudovat pro poradce svobodné prostředí, ve kterém bude centrála jejich průvodcem a partnerem, který je bude podporovat v jejich podnikání.

Jak nejlépe využít příležitosti na trhu realit
16. ledna 2020 Poradci-sobe.cz

Propojování financí s realitami není na českém trhu nic nového. Přesto se o něm v současné době mluví více než kdy dříve. Aktuální finančně-realitní trend vystihla také podzimní konference Evoluce 2020, která vznikla pod taktovkou organizátorů tradičních konferencí FINfest společně s asociací EFPA a Realitním vzdělávacím institutem. Na největší akci pro finanční a realitní profesionály se představila také společnost eDO reality, která spolupráci těchto dvou světů posouvá díky zkušenostem a technologiím na zcela novou úroveň.

Dokumenty ke stažení
Ikona zip
Logo
ZIP (3,1 MB)