Pro média

Nejnovější tiskové zprávy

Starší zprávy
21
října
Pojištění profesionálních sportovců: nový exkluzivní produkt v portfoliu eDO finance

Živit se jako profesionální sportovec je snem mnoha lidí, má to však i svá nezanedbatelná úskalí. Největším z nich je riziko, že jeden úraz může během okamžiku ukončit nadějně rozjetou kariéru a roky dřiny a odříkání pak přicházejí vniveč. O následných negativních finančních dopadech na sportovce a jeho rodinu ani nemluvě. A právě kvůli ochraně sportovců před tímto rizikem přichází společnost eDO finance ve spolupráci s Českou podnikatelskou pojišťovnou se speciálním pojistným produktem.

Nejnovější články v médiích

eDO v médiích
Chytré nástroje pro péči o klienta
08. listopadu 2019 poradci-sobe.cz

V konkurenčním boji o klienta již nestačí vybrat produkt podle jeho potřeb a vyjednat pro něj výhodné podmínky. Úspěch dnešního poradce stojí především na přidané hodnotě v podobě dalších služeb a schopnosti klientovi předávat ve správný čas správné informace, vzdělávat ho a celkově pečovat o vzájemné vztahy a důvěru.

Co musí umět systém, který poradce potřebuje k práci
24. června 2019 poradci-sobe.cz

Jedním z předpokladů těch nejlepších výkonů je talent, trénink, ale také vybavení, na které se můžete spolehnout. A to určitě neplatí jen ve sportu. Pro efektivní práci v poradenství jsou v dnešní době z pohledu vybavení potřeba především jednoduché – a přitom velmi komplexní – nástroje, které umožní vyřídit veškerou administrativu související s obchody rychle a snadno v online prostředí. Pojďme se podívat, co všechno by měl takový systém umět.

Dokumenty ke stažení
Ikona zip
Logo
ZIP (3,1 MB)