Poradenství

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Zhodnotíme vaši aktuální situaci, potřeby i plány a navrhneme řešení, díky kterému dosáhnete svých cílů. S vašimi penězi budeme nakládat stejně zodpovědně jako s těmi svými.

jak vám pomůžeme

Jak Vám pomůžeme

Ať už zrovna řešíte financování vašeho bydlení nebo nevíte, kam investovat volné finanční prostředky, naše práce vždy začíná důkladnou analýzou vaší finanční situace a porozuměním vašim aktuálním potřebám i dlouhodobým plánům. Díky těmto informacím budeme moci připravit váš finanční plán s doporučením konkrétních produktů, jejichž podmínky pro vás budou v tu chvíli nejvýhodnější na trhu. Rozhodnutí je na vás. Poradenské služby jsou bezplatné a k ničemu vás nezavazují.

Podpisem první smlouvy naše služby nekončí. Na poradce eDO se můžete s důvěrou obrátit třeba ve chvíli, kdy budete potřebovat pomoci s vyřízením pojistné události nebo upravit vaše stávající smlouvy v důsledku nové životní události. Zakládáme si na dlouhodobých vztazích a naše klienty provázíme světem financí v průběhu celého jejich života.

oblasti poradenství

Finanční plán

Finanční plán je dokument, který obsahuje souhrn informací o vaší finanční situaci, stávajících finančních produktech a aktuálních i dlouhodobých cílech, kterých chcete dosáhnout. Poskytuje kompletní přehled o způsobu zajištění a využití vašich příjmů na bydlení, tvorbu rezerv, ochranu vašeho zdraví a majetku, zajištění životního standardu v penzi nebo spoření dětem. Analýzu včetně našich doporučení dostanete i v elektronické podobě a budete se k ní moci kdykoliv vrátit.

Produkty

Ikona mortgage
Hypotéky a úvěry

Pomůžeme vám získat úvěr na bydlení nebo pořízení čehokoliv, co zrovna potřebujete.

Ikona insurance
Pojištění

Zajistíme, abyste byli díky pojištění připraveni na jakoukoliv neočekávanou životní situaci.

Ikona invest
Investice

Navrhneme pro vás ideální investiční portfolio a postaráme se o to, abyste měli dokonalý přehled o vašem majetku.

Ikona savings
Spoření

Vybereme s vámi nejvhodnější spořící produkt pro zhodnocení volných finančních prostředků.

Ikona traveling
Doplňkové penzijní spoření

Poradíme Vám, jak využít státních příspěvků a zajistit si stáří bez obav o vaši budoucí finanční situaci.

Ikona real_estate
Reality

Díky spolupráci s prověřenými realitními partnery vám dokážeme pomoci také se službami týkajícími se vyhledání a nákupu či prodeje nemovitosti, vypracování projektu či stavby vašeho domu.

S kým spolupracujeme?

Našimi partnery jsou všechny významné finanční instituce, které působí na českém trhu.

Díky tomu dokážeme klientům zprostředkovat nebo doporučit ten nejvhodnější produkt podle jejich potřeb a spolupracujícím poradcům nabídnout nejvýhodnější možné podmínky.

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste informace, které jste hledali? Máte konkrétní dotaz k některému z nabízených produktů nebo chcete doporučit poradce ve Vašem regionu? Napište nám krátký vzkaz a my se Vám ozveme.

nebo
Řešíte důležité věci raději po telefonu?

Ve všední dny mezi 9. a 16. hodinou můžete zavolat na infolinku naší centrály, rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz.

Ikona Telefon 226 633 845