Blog

Jak předcházet kybernetickým rizikům ve firmách

06. ledna 2020 Pojištění

V podnikání jsou hrozby související s digitalizací, a hlavně jejich potenciální dopady, mnohem vyšší. Vzhledem k rychlosti, se kterou se tato oblast vyvíjí, je potřeba sledovat aktuální trendy a neustále se vzdělávat. Abychom našim klientům mohli nabídnout v této oblasti špičkový servis, nenechali jsme si ujít letošní konferenci Cyber Insurance Conference, na které vystoupili přední experti jak z oblasti IT, tak pojišťovnictví. Mimo jiné shodli na tom, že firmy si tato rizika pomalu začínají uvědomovat, jen málo z nich je na ně ale připraveno, a tak je důležité mluvit nejen o přínosech, ale také negativních aspektech technologických inovací.

Ve správný čas levnější pojistku
20. prosince 2019 Pojištění

Jeden ze základních parametrů, od kterého se odvíjí cena pojištění osob, je věk pojištěných. Ve výsledku může být rozdíl i stovky korun ročně, pokud se vše správně načasuje.

Rodinné pojistky šetří peníze i starosti
05. prosince 2019 Pojištění

Většina společností nabízí služby ve formě nejrůznějších zvýhodněných rodinných balíčků. Známe to třeba u mobilních tarifů, vstupenek či zájezdů. Existuje něco takového i ve světě pojišťovnictví? To se vsaďte, že ano.

Životní pojištění: Čím více o sobě prozradíte, tím spokojenější budete s pojistným plněním
05. listopadu 2019 Pojištění

Každý, kdo někdy řešil rizikové pojištění, tuhle část smluvní dokumentace zná. Dotazník. Otravný, v případě rozsáhlejšího pojistného krytí i několikastránkový papír se spoustou otázek, na které se dá odpovědět jedním slovem nebo také „slohovkou“. Kdykoliv, kdy Vám to přijde vhodné, využijte určitě druhou možnost. Dotazník totiž zpravidla vyplňujete jen jednou a informace v něm obsažené jsou určující pro Vaši budoucí spokojenost s plněním od pojišťovny.

Nastavení životního pojištění se nevyplatí podceňovat
20. září 2019 Pojištění

Nezřídka se v životě stává, že se spousta energie věnuje malichernostem a důležité věci se nakonec udělají tak nějak z donucení a v rychlosti. V případě nastavení ochrany finančního zajištění domácnosti je tomu bohužel častokrát přesně tak.